UUS TEENUS! Kirjalik sünnikaardi analüüs

Sünnikaardi kirjaliku analüüsi tekst on kirjutatud Triin Tobberi poolt, põhinedes peale astroloogiliste teadmiste ka nõustamistöö käigus tekkinud tähelepanekutel. Andmed sisestab Triin ise ja ühtlasi kontrollib, kas on tegemist suveajaga. Samas on see analüüs automaatne – sünnikaardis peituv info on olemas, kuid ei ole seotud ühtseks kirjelduseks.

Tegemist on liigendatud tekstiga, kus on kirjeldatud sünnikaardi planeetide ja majade asetust, nende omavahelisi seoseid, ning kuidas see kõik sinu iseloomus ja elukäigus võiks kajastuda. Need kirjeldused annavad aimu, missugused iseloomuomadused sulle kõige rohkem kasu toovad, missuguseid partnereid sa ligi tõmbad, missugune peaks olema sulle rahuldust pakkuv töö, missugune on sinu suhe rahaga jne.

Juttu tuleb sellistest näitajatest nagu:

- planeedid majades ja märkides

Tekstinäide: Veenus Lõvis – Avalik imetlus ja tähelepanu toidavad su hinge, ja kui ise seda mingil põhjusel ei suuda saavutada, otsid partnerit, kelle sära paistel end soojendada. Võid olla üsna demonstratiivne oma armastuse väljendamisel, külvates oma kallima üle nii kinkide kui ka kallistustega. Sinuga on alati lõbus. Oma armastatu üle tahad uhke olla ja ebalojaalsust on sul raske andestada. Sul on kallis maitse, ja kui midagi ostad, siis juba kõige paremat ja kvaliteetsemat. Meelelahutus, puhkusereisid ja huvialad neelavad sageli palju raha, kuid võivad olla ka sissetulekuallikaks. Kipud elama üle oma võimete.

Veenus seitsmendas majas – Sul võib olla veidike idealistlik arusaam kooselust – inimesed abielluvad suurest armastusest ja elavad õnnelikult elu lõpuni. Kaaslase valikul on oluliseks kriteeriumiks tema välimus, meeldiv käitumine, seltskondlikkus, võib-olla ka loovus ja kunstimeel, ning sageli ka tema varaline kindlustatus ja praktiline meel. Harmoonilise suhte säilistamise nimel oled valmis minema mitmetele kompromissidele, kui just teised sünnikaardi näitajad sellele vastu ei räägi.

- planeetide aspektid ehk omavahelised kontaktid

Tekstinäide: Kuu pingestatus Uraaniga viitab kiirele reageeringule – tegutsed või ütled enne, kui jõuad mõelda ja seepärast võid hiljem oma tegu kahetseda. Vahel sulle isegi meeldib oma tormakuse ja ekstravagantsete ideedega inimesi šokeerida. Sellega näitad sa välja, et sa ei sõltu nende heakskiidust, kuid sellise uljuse taga võib olla hirm olla mahajäetud.

Tekstinäide: Kalad seitsmenda maja tipul vihjavad suurtele illusioonidele seoses oma elukaaslase või äripartneriga. Sa näed seda, mida tahad näha. Sinu kaastundlikkus tõmbab ligi inimesi, kes sinu abi vajavad ja hea meelega argimured sinu õlgadele veeretavad, et saaksid ise olla vabad unistama ja loominguga tegelema. Samas võid seda rolli etendada sina ise. Suhtes on sageli midagi ebamäärast, mis võib-olla ühele osapoolele segadust tekitab (näiteks kui partner pole oma tunnetes kindel). Hingeline side partnerite vahel on ometi väga tugev ja koos on tore unistada ning teineteisele raskel hetkel toeks olla ja lohutada.

- tõusumärk ja kesktaevas

Tekstinäide: Kaksikute tõusumärk annab märku heast suhtlemisoskusest. Tekitad inimestes tunde, et sinuga on kerge jututeemat leida ja seepärast tõmbadki inimesi magnetina ligi. Ka siis, kui tegelikult tahaksid üksi olla. Suudad korraga tegeleda mitme asjaga ja hüpata ühelt teemalt teisele. Selline oskus tuleb kasuks elualadel, mis on seotud kommunikatsiooni, transpordi, kauplemise ja asjaajamisega, aga loomulikult ka teistes valdkondades, kus on oluline hüüdnimi, mis saab pärisnimest populaarsemaks.

- saatusesõlmed

Tekstinäide: Kuu lõunasõlm Kaaludes viitab sellele, et sinu diplomaatilisus ja soov konfliktsituatsioone vältida või vähemalt leida kõiki osapooli rahuldav lahendus võib kujuneda sulle kahjutoovaks. Loomulikult leiad tänu nendele omadustele endale kergesti liitlasi, kuid pidevalt kompromissidele minnes jäävad sinu enda soovid ja vajadused tagaplaanile. See aga tekitab varem või hiljem tõelist frustratsiooni. Miskipärast edenevad ka kõik ettevõtmised palju paremini, kui lepid sellega, et oma tahte väljendamine ei tee veel sinust halba inimest.

- õnnepunkt

Tekstinäide: Õnnepunkt üheksandas majas annab aimu sellest, et reisimine, võõrkeelte õppimine, kontaktid välismaalastega, erinevad kursused ja kõrgkoolis õppimine võiksid pakkuda sulle tõelist rõõmu ja rahuldust. Nende kaudu tuleb sinu ellu imelisi elamusi. Huvi erinevate religioonide ja elufilosoofiate vastu aitab sul näha tervikpilti ja leida oma tõde.

Loomulikult võib sellist sünnikaardi analüüsi lugedes leida vastukäivat infot – ühe taevakeha asetus nagu räägiks ühest omadusest ja teise oma risti vastupidisest. Siinkohal oleks kasu professionaalsest astroloogilist, kes oskaks sellises inforägastikus paremini orienteeruda ja näeks ära missugused nendest näitajatest on tugevama mõjuga. Kuid samas võiks öelda, et meie kõik oleme vastuolulised isiksused – ühes situatsioonis ilmnevad ühed omadused ja teises situatsioonis või keskkonnas võime käituda suisa vastupidiselt.

Samuti tuleb meeles pidada, et need kirjeldused käivad kogu elu, mitte tingimata praeguse hetke kohta.

Ometi on sünnipäraseid eeldusi ja kalduvusi teades ka praeguses hetkes palju lihtsam oma valikuid teha – sa tead, mis tuleb kergemini kätte, ja mille puhul tuleb rohkem pingutada.

Sinu sünnikaart on unikaalne – mitte kunagi enam ei ole kõik planeedid täpselt selles asendis nagu sinu sündimise ajal ja mitte kunagi ei saa sündida täpselt sellist inimest nagu sina!

Kirjalik sünnikaardi analüüs on ka ideaalne kink – põhjalikule ja kergestiloetavale sünnikaardi analüüsile saad kaasa valiku erinevate kujundustega pilte sünnikaardist, mida võid kas ära raamida või koos kirjeldusega kaante vahele köita.

Kui soovid arutada oma sünnikaarti, suhteid, sobivust või tööalaseid võimalusi, valida sinu jaoks tähtsaks ettevõtmiseks õiget ajahetke, analüüsida minevikku või prognoosida tulevikku, võta ühendust Triin Tobberi endaga, et kokku leppida aeg konsultatsiooniks.

triintobber@buduaar.ee

X